Mám rád cyklistiku

Sereďmaratón 2020 virtual ride

Sereďmaratón 2020 virtual ride

Hlavný organizátor pretekov ŠK Cyklo-tour Sereď sa preto rozhodol pripraviť zábavnejšiu a voľnejšiu alternatívu v podobe virtuálnych pretekov, ktorých sa môže zúčastniť každý. Tento typ súťaže nebude prebiehať pred obrazovkami televízorov, alebo stacionárov, ako ju poznáme. Pôjde o reálne a dobrovoľné prejdenie si časti trasy, ktorá je súčasťou maratónu avšak za dodržania podmienok nariadených vládou, teda sólo jazda, alebo menšia skupinka. Na výber sú pripravené dva okruhy – seredský a piešťanský.

Štartovací balík, ako podpora podujatia

Cyklisti, ktorí budú mať záujem o tento typ podujatia dostanú za symbolickú sumu 10€ štartovací balík, ktorý im doručíme priamo domov a o rok dostanú zľavu 10% zo štartovného. Každý účastník dostane balík, ktorý bude obsahovať:

 • špeciálny darček - multifunkčná šatka
 • energetický gél,
 • BIO tyčinka,
 • 2 tombolové lístky,
 • voucher so zľavou 10% na DHL Sereďmaratón 2021,
 • zľavové kupóny na nákup športových potrieb a oblečenia,
 • reklamné predmety,
 • vecné a sladké prekvapenie,
 • doručenie balíka domov.

...možno pribalíme aj ďalší bonus. ;-)

 

Pretekáte, kedy chcete

Podujatie bude trvať miesto jedného dňa celý mesiac od 1.6. do 30.6. Cyklisti sa budú môcť už o pár dní registrovať a rovnako bude registrácia spustená počas celej doby trvania podujatia. Sami sa rozhodnú, kedy si jeden, alebo oba okruhy prejdú. Jazdiť môžu v počasí a v čase, ktoré im najviac vyhovujú (teplejšie, chladnejšie, ráno, poobede, po práci...)

Po skončení podujatia sa uskutoční tombola prostredníctvom live videa, kde budú všetci účastníci virtuálnych pretekov môcť vyhrať ceny, ako romantický wellness pobyt pre 2 osoby s polpenziou na 2 noci v 4* hoteli v Piešťanoch, športové oblečenie, cyklistické doplnky, cyklo kozmetiku, voucher na pohonné hmoty a pitný režim, kartóny Horaliek, šampanského, predplatné cyklistického časopisu a mnohé ďalšie ceny. Veľmi si vážime a ďakujeme za podporu našim partnerov aj v týchto náročnejších časoch.

 

Na dobrom mene nám záleží!

Rozhodli sme sa byť féroví a cyklistom, ktorí sa už zaregistrovali a uhradili štartovné, dáme na výber z dvoch možností.

 • Jednou je, že nás podporia a časťou (alebo celou sumou) z pôvodného štartovného nám pomôžu vykompenzovať náklady, ktoré nám už s maratónom vznikli. Cyklistom pošleme štatovací balík a budú zaradení to žrebovania o hodnotné ceny v tombole, prípadne sa zúčastnia virtuálnej jazdy.
 • Druhou možnosťou je vrátenie plného štartovného. Rozumieme, že pre niekoho je v súčasnej situácii nevyhnutné vrátenie plnej sumy. Urobíme to s pochopením. ;-)

 

Bližšie informáciu o podujatí nájdete prostredníctvom tohto odkazu priamo na webovej stránke pretekov.Dôležité novinky

Venujte 2% zo svojich daní na rozvoj cyklistiky

Venujte 2% zo svojich daní na rozvoj cyklistiky

Nové predpisy o cestnej premávke

Nové predpisy o cestnej premávke

Galéria


Najčítanejšie

Štefanská cyklojazda 2019

Štefanská cyklojazda 2019

Do práce na bicykli aj v Seredi

Do práce na bicykli aj v Seredi

Schválil sa finančný mechanizmus na podporu rozvoja cyklistiky

Schválil sa finančný mechanizmus na podporu rozvoja cyklistiky

Stojany pre bicykle aj pri bytových domoch

Stojany pre bicykle aj pri bytových domoch